اکانتینگ

اکانتینگ

اگر در سازمان شما هزینه های استفاده از اینترنت توسط کاربران به طور سرسام آوری رشد می کند، حتما تا کنون به راه حل های گوناگونی برای رفع این مشکل فکر کرده اید و در راه رسیدن به این هدف فاکتورهای بسیاری را در نظر داشته اید. همانطور که خودتان نیز تحقیق کرده اید، راه حل، استفاده از اکانتینگ اینترنت است.

اکانتینگ به معنی عمومی آن، تخصیص اینترنت سازمان به کاربران به طور حساب شده است، اما وقتی با دقت بیشتری به آن نگاه می کنیم، فاکتور های بسیاری را در آن خواهیم دید.

اکانتینگ

اولین و مهم ترین فاکتور، همان کاهش هزینه ای است که فکر شما را به خود مشغول کرده بود. علاوه بر اینکه می توانید به کاربران سازمان مقدار، سرعت دانلود و زمان استفاده دلخواه خود را تخصیص دهید، می توانید اطمینان داشته باشید که کارکنان با دقت بیشتری به کارهای اینترنتی خود می پردازند و حتما تمام شدن حجم و زمان استفاده از اینترنت را در نظر خواهند گرفت. حال تنها کاری که لازم است محاسبه مقدار حجم مورد نیاز، سرعت دانلود و زمان استفاده برای هر کاربر است.

فاکتور مهم دیگر، احراز هویت کاربران برای دست یابی به منابع و اطلاعات تحت وب سازمان خواهد بود. تنها کاربرانی که مجاز هستند و نام آنها در لیست دامنه سازمان شما وجود دارد می توانند از اینترنت برای دسترسی به این منابع استفاده کنند.

فاکتور سوم نظارت بر نحوه استفاده از اینترنت سازمان است. با راه اندازی یکی از انواع اکانتینگ، شما می توانید گزارش های جامعی در مورد بیشترین سایت های بازدید شده در سازمان و یا به طور اختصاصی توسط هر  فرد، گزارش دانلود ها و آپلود ها و بسیاری موارد دیگر را دریافت کنید و بر اساس این گزارشات در مورد چگونگی ادامه روند اکانتینگ تصمیم گیری نمایید.

 

حال چرا نیکان؟

سناریو اکانتینگ به صورت نرم افزاری و سخت افزاری قابل اجرا است و در هر دو صورت شرکت نیکان ایمن پرداز به شما این اطمینان خاطر را می دهد که به همان میزان که محاسبه کرده اید، کاهش هزینه و افزایش کارایی را در سازمان خود مشاهد خواهید نمود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط