kerio

kerio

کریو کنترل نام یک محصول امنیتی است که در گذشته با نام Tiny Software فعالیت می کرده است. طبق ادعا شرکت کریو تنها هدف این شرکت، کمک به برقراری بهتر اتصالات، ارتباطات و امنیت شرکت های کوچک تا متوسط است.

راهکارهای کریو ساده و امن هستند و درصد بهره وری مطمئنی را به بیش از ۶۰۰۰۰ کمپانی و میلیون ها کاربر جهانی ارائه داده اند. محصولاتی مانند Kerio Control ، Kerio Connect و راهکار های VoIP این شرکت سالیان سال است که به عنوان محصولاتی کارآمد در عرصه شبکه مورد استفاده قرار می گیرند.

کریو در سال های اخیر با فعالیت هایش در حوزه به روز رسانی نرم افزاری، سخت افزاری و پایگاه داده ای نشان داده است که می تواند گزینه خوبی برای استفاده در شبکه باشد.

محصول Kerio Control با در اختیار داشتن یک سرور مجازی، آنتی ویروس سوفوس، Web Filtering، محدود کننده پهنای باند، مانیتور کننده اینترنت و مدیریت دسترسی کاربران به اینترنت، حوزه دفاعی خوبی را برای سازمان های کوچک تا متوسط فراهم کرده است.

همچنین محصول Kerio Connect که یک ایمیل سرور Groupware سازمانی است، با قابلیت هایی همچون سازگاری با سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و Osx، قابلیت استفاده بر روی موبایل، برقراری امینت ایمیل ها با استفاده از رمزگذاری آن ها با SSL، بهره مندی از آنتی ویروس  و آنتی اسپم با بیش از ۵۰۰۰۰ خریدار در جهان از محبوبیت خوبی برخوردار است.

در این راستا، شرکت نیکان ایمن پرداز آماده ارائه راهکارهای مورد نیاز سازمان شما می باشد.

پاسخ دهید